Відпочинок в Україні
Одеса PDF Друк e-mail

     Закоханий  у  тебе,  рідне  місто!
   
Морською  хвилею  душа  бринить.
    А  небо  над  водою    чисте-чисте:  
    Дзеркально  відбивається  блакить.

 

 

   Найбільше місто (1002,0тис. Жителів) і центр області,розташоване на березі Чорного моря.Одне із найкрупніших міст України — Одеса була заснована в кінці XVII століття і дуже швидко стала крупним морським портом.Місто розташоване на північно-західному узбережжі Чорного моря.Одеса є одним із найкращих курортних міст на території колишнього СССР з великою кількістю архітектурних та історичних пам’ятн

 

 

    Одеса приваблює, особливо в літній період, велику кількість туристів. М'який лікувальний клімат, піщані пляжі і тепле море характеризують Одесу як популярне місце для відпочинку і лікування. Влітку,  навіть в спекотні дні тут комфортніше ніж у прилеглих степах. По всьому узбережжю Одеси розташувалися пляжі: Лузанівка, Ланжерон, Отрада, Дельфін, Аркадія, група пляжів Великого Фонтану, Чорноморка, а також безліч пляжів санаторіїв і будинків відпочинку. Знаменитий пляж «Золотий берег», парк, величезний буковий гай знаходяться в мальовничому районі станцій Великого Фонтану. У 2005 році поруч з пляжем «Ланжерон» відкрився найбільший у країні дельфінарій.

 

 

 

 

     До основних архітектурних памяток Одеси відносяться:

 

Дерибасівська - найвідоміша вулиця Одеси, названа на честь засновника міста адмірала Хосе де Рібаса (у народі - Йосип Дерибас). Це вулиця зі старовинними будинками, ресторанами та магазинами, разом з Грецькою площею є улюбленим місцем прогулянок жителів Одеси і гостей міста.По вулиці Деребасівська знаходяться цікаві скульптури: пам'ятник Леоніду Утьосову, пам'ятник Уточніку, скульптури "Лев" і "Левиця", пам'ятник "Дванадцять стільців".

 

Літературний музей - один з найбільших літературних музеїв світу. Заснований у 1977 році. Був відкритий в 1984 році. Головний творець оформлення - найбільший український дизайнер, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, художник А. В. Гайдамака. Засновник і перший директор музею - Н. А. Бригін.

 

 

 

Приморський бульвар - одна з найкрасивіших вулиць міста і також улюблене місце прогулянок для всіх, як для мешканців Одеси так і для туристів. Звідси добре видно панораму порту. Уздовж усього бульвару тягнуться прекрасні архітектурні скульптури. Засаджений бульвар столітніми кленами та каштанами.

 

 

 

Одеський національний академічний театр опери та балету є одним з найстаріших у місті і найкрасивіших в Європі. Його відкрили в 1810 році. Після пожежі в 1873 році театр був майже повністю знищений. І лише в 1881 році на його місці віденськими архітекторами. Г. Гельмер і Ф. Фельнер, які також будували театри у Відні, Будапешті, Дрездені, Загребі, був побудований новий театр. Будівля театру виконана в стилі віденського "бароко", який був основним в європейському мистецтві з кінця XVI і до середини XVIII століття. 

 

 

Найближчі курортні міста
Білгород-Дністровський, Затока, Ізмаїл, Іллічевськ, Кароліно-Бугаз, Рені,  Сергіївка,  Південний, Курортне.

 
Коблево PDF Друк e-mail

Удале географічне розташування курорту Коблево робить його унікальним серед інших курортних зон відпочинку. Він перебуває на узбережжя Чорного моря всього в 4- х кілометрах від міжміської траси Одеса- Миколаїв на відстані 50 км від Одеси й 80 км від Миколаєва.

  Одне з найважливіших гідностей курортної зони Коблево - це відсутність промислового сектору. Солоний подих моря, ласкаве сонце, аромат степових трав і шум прибою - ідеальна комбінація умов, які забезпечать вам незабутні відчуття, а багаторічний Сосновий бір курорту подарує вам цілюще для організму чисте й свіже повітря.
   Щороку в Коблево з'їжджаються гості із самих різних куточків не тільки України, але й багатьох країн - наших сусідів. Сюди приїжджають відпочити з Білорусії, Молдови, Росії й інших країн.

 

   У літній сезон курорт Коблево являє собою місце, де можуть провести свій літній відпочинок на Чорному морі як заможні відпочиваючі так і з достатком поменше.

   Курортна зона Коблево - ідеальний відпочинок у будь-який час!

 
Затока PDF Друк e-mail
Регіон Затока перебуває в дивному, унікальному місці України. Затока - це піщана коса, довжиною більш 20 км, омивана солоними водами Чорного моря, прісноводним Дністровським і гірко-солоним Шаболатстськими лиманами. Регіон умовно розділений на три райони: Центральний (сел. Затока), Сонячний, Лиманский ( що одержали свою назву від залізно-дорожніх станцій). Селище розташоване на піщаній косі, шириною 900 метрів між Чорним морем і Дністровським лиманом. Море й лиман наступають на косу. 40-50 років тому коса, де розташоване селище була ширше. Дністровський лиман за 30-40 років розмив косу на 100-150 м.

 

    Затока — це кліматичний регіон з чудовими пляжами.

   Приїжайте в Затоку, відчуєте себе справжніми дітьми моря, прислухайтеся до його шепоту. Чорне море немов жива істота, навіть поговорить із вами, особливо якщо ви приїдете до нього вночі, розповідайте йому про свої таємниці й бажання- і будьте впевнені, море обов'язково виконає ваші самі таємні бажання.

 
Алушта PDF Друк e-mail
Утихомирення і спокій закутує кожного, хто приїжджає на відпочинок до Алушти - древнього міста, заснованого ще древніми греками. У давнину Алушта вважалася важливим стратегічним об'єктом - ключем до всього Криму, а у наш час - це прекрасне курортне місто, розташоване між Сімферополем і Ялтою.
  Містечка, що оточують Алушту, складають так звану Велику Алушту, яка розкинулася від Аю-Дага до села Привітного. Протяжність пляжної смуги тут - більше 40 км..
  Відпочинок в Алушті неодмінно запам\'ятатися Вам своєю камерною і затишною атмосферою невеликого, але красивого старовинного міста біля самого моря, піщаними пляжами, чистою морською водою і повітрям, яке хочеться вдихати і вдихати безупинно.
 
Севастополь PDF Друк e-mail
Відпочинок в Севастополі – це інтелектуальний і духовний відпочинок. До теперішнього часу Севастополь був відомий як могутня військово-морська база, і мало - як місто туристичних і рекреаційних можливостей. Хоча такі можливості у міста вельми великі.

  Севастополь по кількості сонячних днів в році - перший регіон в Україні. Потенційна місткість побережжя, протяжність якого складає 152 км., оцінюється в 130 тис. місць курортної мережі. Тільки тут на всьому Кримському півострові збереглося 25 км. невинної берегової межі. До зони Севастополя відноситься найпівденніший мис півострова - мис Сарич
.
  Севастополь по праву називають музеєм просто неба. У місті знаходиться більше 2000 пам'ятників історії і архітектури.
Ці і інші чинники дають можливість місту розвиватися в новому статусі - не тільки як базі двох флотів, але і як місту багатих курортно-рекреаційних можливостей, центру міжнародного історичного і православного туризму, науки, промисловості.
 
Ялта PDF Друк e-mail
Ялта - одне з найвідоміших і найпопулярніших курортних міст Криму, відомий по всьому світу. Ялта зустріне Вас ласкавим морем, обкутає м'яким середземноморським кліматом, напоюватиме цілющим повітрям, прикрасить Ваш відпочинок красивими ландшафтами і величезною кількістю унікальних пам'яток. Все це зробить Ваш відпочинок в Ялті цікавим і просто незабутнім.
  Це чудове місто знаходиться на Південному березі Криму серед гірських масивів, які прекрасно захищають Ялту від вітру і поганої погоди. А морський бриз дбайливо охолоджує повітря і насичує його корисними морськими солями, так що тут Ви можете не бояться надмірної літньої спеки.
Курортний сезон тут починається на початку червня і триває до самого жовтня. По особливому приємний осінній відпочинок в Ялті, коли море все ще тепле, а сонце вже не таке гаряче.
  Невеликі курортні містечка, що оточують Ялту, і селища, такі як Місхор, Сімеїз, Гаспра, Партеніт (Фрунзе), Гурзуф, Лівадія, утворюють так звану Велику Ялту, широко відому своїми багатоманітними пам'ятками. Тут Ви зможете відвідати унікальний Музей інституту виноградарства і виноробства "Магарач", канатну дорогу на р. Дарсан (масив Ай-Петрі), Алупкінський, Лівадійський і Массандровський палаци-музеї, Римсько-католицький костел, де знаходиться зал органної і камерної музики, а також Собор Олександра Невського.
  Цілющий клімат Південного берега Криму, його вічнозелене вбрання, живописні ландшафти, унікальні пам'ятники історії, архітектури і природи все це подарує вам відпочинок в Ялті.
 
Євпаторія PDF Друк e-mail
Євпаторія одне із старих міст не лише в Криму, але і в Україні. Археологи стверджують, що на території міста і околиць люди мешкали ще в третьому тисячолітті до нашої ери, а деяким будівлям в місті перевалило за 300 років.
  Відпочинок в Євпаторії чарує приїжджих, закутує серпанком старовинної історії, якою дихає все місто. Вузькі витіюваті вулички центральної частини занурюють ніби в інший світ - східну казку.
  Євпаторія славит
ься своїми пляжами - дрібний пісок, пологі заходи, прозора вода, також місто знамените цілющими грязями, рапою і мінеральними водами.
  Сонячне місто з дуже м'яким кліматом подарує Вам незабутній приємний відпочинок, море позитивних емоцій і заряд бадьорості до наступної відпустки.
 
Судак PDF Друк e-mail
Судак - дивовижне курортне містечко на південно-східному побережжі Чорного моря в Криму. У давнину місто називали по-всякому - Сидагіос і Сугдея, італійці - Солдая, в староруських джерелах - Сурож. Останнє свою назву місто отримало в часи Османа і носить його до цього дня.
  З північного боку Судак закриває гірська гряда, покрита буковим лісом, що перегороджує дорогу північним холодним вітрам і робить відпочинок в Судаку теплим і приємним.
  У Судаку розвинене виробництво марочних вин, так що приїхавши на відпочинок в Судак, Ви зможете відвідати винний завод і спробувати прекрасне кримське вино.
  Відпочинок в Судаку запам'ятається дивними природними пейзажами, теплим ласкавим морем, м'яким теплим кліматом і, звичайно ж веселим проведенням часу.
 
Феодосія PDF Друк e-mail
Феодосія - прекрасне старовинне місто на південному сході Кримського побережжя, назва міста в перекладі з грецького означає «Богом дана». Саме греки заснували це місто у 6-му столітті до нашої ери.
  Вибравши відпочинок у Феодосії, Ви відкриєте для себе величезну кількість пам'яток: середньовічні башти св. Константіна, Хома, залишки генуезької фортеці, старовинні храми, а також велика кількість музеїв - музей Айвазовського, Гріна, краєзнавчий музей і багато що інше.
  Але відпочинок у Феодосії - це не лише нова цікава інформація, це і спокійне тепле море затоки Феодосії, досить теплий клімат, чисте морське повітря, які роблять найпозитивніший вплив на стан здоров'я.
  Вибираючи відпочинок у Феодосії, Ви вибираєте відпочинок для тіла і насолоду для душі.
 
Приморськ PDF Друк e-mail

+ Готелі

 - Готель 1
 - Готель 2    

+ Пансіонати

 - Пансіонат 1
 - Пансіонат 2      


Місто Приморськ розташоване на екологічно чистому побережжі теплого Азовського моря. Відпочиваючим буде цікаво дізнатися, що температура морської води біля берегів Приморська вища, ніж у чорноморського побережжя Криму і Кавказу. Вже в травні вода прогрівається до 26, а в червні - до 30 градусів тепла. Це на 3 - 5 градусів вище, ніж в Ялті.

А ще:
азовські води, містять велику кількість (92) хімічних елементів, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри. Вони дарують нашому організму речовини, яких він потребує. Крім того, купання в морі - прекрасний гідромасаж;
стійкий і помірний режим сонячних випромінювань, характерних для Приазов’я, дозволяє регулярно приймати будь-які курси сонячних ванн;
по-третє, золоті пляжі азовського побережжя - прекрасне місце для прийому піщаних ванн;
ні з чим не порівнянне повітря Приазов’я, яке море наситило цілющими всілякими елементами - кальцієм, йодом, бромом, а степ напоїв ароматами трав;
У Азовському морі міститься кисню на 30% більше, ніж в Чорному морі.
 
 
Кирилівка PDF Друк e-mail

+ Готелі

 - Готель 1
 - Готель 2    

+ Пансіонати

 - Пансіонат 1
 - Пансіонат 2      


Кирилівка – відпочинок, який понесе вас від міської метушні в світ тиші і чарівності. 

Кирилівка – це популярний бальнеогрязевой і кліматичний курорт, розташований на берегах Азовського моря і двох лиманів, – Молочного і Утлюкського. Вдале місцерозташування і демократичні ціни ваблять на відпочинок в м. Кирилівка велику кількість туристів з різних куточків України і країн СНД.
Але перш за все, Кирилівка - відпочинок з дітьми. Чисті піщані пляжі і тепле дрібне море ідеально підходять навіть для маленьких дітей.
Відпочинок в Кирілівці - це прогрітий літнім сонцем цілюще повітря, піщані пляжі і різноманіття розваг на будь-який смак!
 
 Кирилівка: відпочинок біля моря
Пляжі на курорті ідеальні для відпочинку з дітьми (Кирилівка), загару і купання - піщані з дрібним перетертим. Дно моря пологе без різких перепадів. Деякі пляжі обладнані навісами від сонця, є прокат шезлонгів і парасольок.
У літній сезон місцеві жителі ходять по пляжу і пропонують рибу, пиво, пахлаву, трубочки і так далі. Фотографії з крокодилами, верблюдами, мавпами, удавами – теж до ваших послуг на відпочинку на морі (Кирилівка).
 
 Якщо ви вибрали Кирилівку, знайте, тут вам нудьгувати не доведеться. Відпочинок на морі (Кирилівка) - це відпочинок, який поєднує в собі тишу і спокій з бурхливим нічним життям. До послуг туристів – кафе, бари, дискотеки. Крім того, своє перебування в Кирілівці ви може різноманітити поїздкою на Федотову косу, де є сафарі-парк, Луна-парк, міні-аквапарк, а також дискотеки і кафе-бари. Відпочинок на Україні (Кирилівка) - відпочинок, який не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей.
  
Кирилівка – відпочинок, який зарядить вас позитивними емоціями на цілий рік. Відпочинок в Кирілівці - порадує незалежно від пори року і сезону.
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3
Новини та акції ___________________________ Всі новини та акції