Відпочинок в Україні
Бердянськ PDF Друк e-mail

+ Готелі

 - Готель 1
 - Готель 2    

+ Пансіонати

 - Пансіонат 1
 - Пансіонат 2      


Перлиною Приазов’я по праву називають Бердянськ, в створеній природою, людським розумом і руками дійсних його патріотів блакитно ласкавій азовській оправі. 
Бердянська коса - унікальне творіння природи, немов 20-кілометрове вудилище, покинуте в морі, служить ніби бар’єром, що захищає місто. Ширина її коливається від декількох десятків метрів до двох кілометрів. Вся територія, площа якої порівняно невелика - сім квадратних кілометрів, умовно підрозділяється на три частини: Ближня, Середня і Дальня коса.
Найбільшою популярністю сьогодні у городян і численних гостей користується пляж "Блакитний" на Верховій, що за східною околицею міста. Тут, далеко від міського шуму, до самої піщаної кромки моря підступають степове різнотрав’я, очеретяні чагарники і лимани. Біля пляжу є автомобільна стоянка, побудовані магазини, кафе, їдальні.
Всі покоління бердянців знають центральний пляж, розташований на набережній уздовж вулиці Горького. Звідси можна зробити захоплюючу прогулянку катером по акваторії затоки, на Бердянську косу.
На пляж, що поселився в тінистому куточку Матроської слобідки, приходять ті, кому подобається милуватися чудовою панорамою морського порту, міською набережною, вузькою смужкою Бердянської коси і купатися під кронами могутніх старих тополів і акацій. Кілька років тому тут виросло містечко атракціонів - улюблене місце відпочинку і дорослих, і дітей.
А побувавши на Лісовському пляжі, ви відчуєте своєрідну чарівливість старого Бердянську.
У курортному районі Бердянська і Бердянської коси добре розвинена інфраструктура відпочинку: їдальні, кафе, бари, ресторани, дискотеки, пункти прокату водних видів спорту: човни, катамарани, морські велосипеди, віндсерфінг, "банани" " Боїнги", віндсерфінг, водні гірки з басейнами і т.д.
На сьогоднішній день це один з найпопулярніших курортів Азовського моря.
 
 
Новини та акції ___________________________ Всі новини та акції