Відпочинок в Україні
Кирилівка PDF Друк e-mail

+ Готелі

 - Готель 1
 - Готель 2    

+ Пансіонати

 - Пансіонат 1
 - Пансіонат 2      


Кирилівка – відпочинок, який понесе вас від міської метушні в світ тиші і чарівності. 

Кирилівка – це популярний бальнеогрязевой і кліматичний курорт, розташований на берегах Азовського моря і двох лиманів, – Молочного і Утлюкського. Вдале місцерозташування і демократичні ціни ваблять на відпочинок в м. Кирилівка велику кількість туристів з різних куточків України і країн СНД.
Але перш за все, Кирилівка - відпочинок з дітьми. Чисті піщані пляжі і тепле дрібне море ідеально підходять навіть для маленьких дітей.
Відпочинок в Кирілівці - це прогрітий літнім сонцем цілюще повітря, піщані пляжі і різноманіття розваг на будь-який смак!
 
 Кирилівка: відпочинок біля моря
Пляжі на курорті ідеальні для відпочинку з дітьми (Кирилівка), загару і купання - піщані з дрібним перетертим. Дно моря пологе без різких перепадів. Деякі пляжі обладнані навісами від сонця, є прокат шезлонгів і парасольок.
У літній сезон місцеві жителі ходять по пляжу і пропонують рибу, пиво, пахлаву, трубочки і так далі. Фотографії з крокодилами, верблюдами, мавпами, удавами – теж до ваших послуг на відпочинку на морі (Кирилівка).
 
 Якщо ви вибрали Кирилівку, знайте, тут вам нудьгувати не доведеться. Відпочинок на морі (Кирилівка) - це відпочинок, який поєднує в собі тишу і спокій з бурхливим нічним життям. До послуг туристів – кафе, бари, дискотеки. Крім того, своє перебування в Кирілівці ви може різноманітити поїздкою на Федотову косу, де є сафарі-парк, Луна-парк, міні-аквапарк, а також дискотеки і кафе-бари. Відпочинок на Україні (Кирилівка) - відпочинок, який не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей.
  
Кирилівка – відпочинок, який зарядить вас позитивними емоціями на цілий рік. Відпочинок в Кирілівці - порадує незалежно від пори року і сезону.
 
 
Новини та акції ___________________________ Всі новини та акції