altaltaltalt

Чорногорія - маленька країна для чудового відпочинку!

Якщо ви мрієте опинитися в краю первозданної природи, побродити по берегу моря під шум прибою, відвідати монастирі та церкви з багатовіковою історією - в Чорногорії вас зустрінуть гостинні і доброзичливі люди.

Тут можна повністю відмовитися від постійного поспіху і суєти, відпочити в місці п'янких ароматів буйної середземноморської природи.

Будь-яке місце в Чорногорії - особливе - несе в собі поєднання минулого і сьогодення, православних і католицьких культурно-релігійних традицій.

Визначні пам'ятки ЧорногоріїУ Чорногорії збереглося чимало пам'ятників слов'янського середньовіччя - монастирі (працюють і по сей день), красиві собори, фортеці і замки в горах, башти і зміцнення старовинних міст (Будва, Котор, Герцег Нові, Цетіньє, Подгоріца і багато інших).
Сьогодні Будва - одна із столиць чорногорського туризму. Влітку тут відбуваються фестивалі, а пам'ятники стають природними декораціями.

Лорд Байрон, відвідавши ці місця, писав: «Коли народжувалася наша планета, найкрасивіша зустріч моря і суші сталася на Чорногірським узбережжі. А коли розсипали перлини природи, повними пригорщами їх кидали на цю землю! »

Погода в Чорногорії
І, дійсно, Чорногорії є що показати своїм гостям. У вашому розпорядженні - 240 сонячних днів у році, а літо триває практично з травня по жовтень - тут 180 днів купального сезону.

Пляжі ЧорногоріїЩо стосується пляжів, а їх тут більше сотні - галькові і піщаних, кам'янистих і скельних, то можна сміливо говорити про чарівність. Найзнаменитіші пляжі Чорногорії: Жетніца, Яз, Могрен, Бечічі, Рафаїлович ...

Унікальність пляжів - чистота, пісок і красиві гори. Тут вас чекають сучасні готелі з різним ступенем комфортності. Недарма Будванской Рив'єри і Святий Стефан, маленький півострів, з початку 20 століття облюбували короновані особи Європи, а також багато всесвітньо відомі актори. Мальовничі пейзажі, чарівність вузьких вуличок, церковці, елегентние будиночки і вілли в класичному середземноморському стилі не залишать вас байдужими.


Неподалік від Святого Стефана знаходиться Мілочер, літня резиденція чорногорського короля Ніколи, а королівський пляж - один з найкрасивіших і ексклюзивних пляжів Середземномор'я, став справжньою перлиною цього містечка. Городок потопає в зелені парку, створеного у французькому стилі. Вся ця пишнота колись було складовою частиною території сербської королівської сім'ї Кара-Георгійовичем.


Тут, в одній з найменших країн Південної Європи вражає своєю пишністю унікальний пам'ятник природи - гірський масив Дурмітор. Він Сото з 27 вершин понад 2200 метрів, 48 вершин понад 2 тисяч метрів, 5 каньйонів, 784 прозорих гірських джерел, 18 озер, лісів з деревами, яким більше 150 років.

Каньйон ріки Тари - найбільший в Європі, дивовижний природний комплекс, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

У Чорногорії красиво в будь-який час року!Спуск по річці та відпочинок в сільцях Дурмітора залишить у вас незабутні враження. Влітку це центр екологічного туризму. Взимку - це гірськолижний курорт.

Одне з найбільш відомих і цікавих місць Чорногорської Рив'єри - Бока Которська - найбільший і красівейшійзалів Середземномор'я, який врізається в сушу на 28 кілометрів. Котор - його головне місто-порт.


Немов діаманти, вкраплені в намисто, прикрашають місто кріпосні стіни та башти - романська з годинником VI століття, перлини середньовічної архітектури - собор св. Тріпуна, побудований між 809 і 1166 роками, церква св. Луки і церква св.Марії XII століття. Неможливо без захоплення дивитися на палати Принців XVII століття або Театр Наполеона XIX століття ...


Не менш цікаві інші містечка й порти Бока Которської: Рісан (столиця стародавньої Іллірії), Пераст - один з найдавніших портів узбережжя. Тват (тут розташований аеропорт Чорногорії), Герцег Нові, вже шість століть охороняє вхід в затоку.

Його стіни та околиці з часом покрилися екзотичними рослинами, які новлянскіе капітани привозили з далеких мандрів: пальмами, евкаліптами, кипарисами, магноліями, мімози. Завдяки своїй невибагливості і як наслідок - достатку, мімоза стала символом міста. Нею рясно прикрашають вулиці під час щорічного фестивалю, яким новляне знаменують прихід весни. Ботанічний сад Чорногорії та Югославії. Так називають багато Герцег Нові.


Неподалік, всього в семи кілометрах знаходиться містечко Ігало. Трохи більше години приємної прогулянки, і ви потрапляєте в центр здоров'я і краси. Ігало - знамените лікувальне місце в Бока Которської, оточене горами виняткової краси і модних Адріатичним морем. Це місце століттями відоме своїми лікувальним кліматом, дуже м'яким, цілющим, з найчистішим гірським повітрям, субтропічною рослинністю і середземноморським колоритом.

Інститут Ігало - центр полідисциплінарної реабілітації та профілактичної медицини, волнотерапіі і європейського курортного лікування в Південній Європі і на Балканах.
Спираючись на сучасні методи класичної медицини і традиції природного лікування, Інститут Ігало отримав широке визнання.


Тут успішно лікують пацієнтів з широким спектром захворювань. З усього світу приїжджають сюди для нормалізації своєї ваги, зняття стресу, покращення своєї фізичної форми, лікування ревматизму, спортивних та інших травм. Програми Інституту Ігало присвячені популяризації здорового способу життя, корекції шкідливих звичок і психосоматичної реабілітації. Лікування в Ігало передбачає комплексний огляд, здорове харчування та дотримання індивідуально призначених дієт, наступні програми тренувань, гідротерапії, електротерапії, грязелікування і масажі, естетичну хірургію і стоматологію.


Чорногорія ідеальна країна для тихого, сімейного відпочинку і спокійного життя. Невеликі готелі наповнені домашньою атмосферою і комфортом, на пляжах небагатолюдно. З Чорногорії можна здійснити поїздку до Хорватії - в Дубровник. Невгамовна молодь вважає за краще проводити свій час у Сутоморе, в тіні вікових оливкових дерев, недалеко від великого порту Бар.


У містечку Ульцинь ви будете почувати себе дуже вільно, практично на самоті, гуляючи по протяжним пляжам, а спустившись трохи південніше, ви потрапите в гирлі річки Бояни, - найкраще місце для єднання тіла з природою Ульцинь і Ада Бояна повертають життєву енергію і позитивні емоції.


Лікувальний пісок пляжів багатий сіллю та йодом, що сприяють лікуванню ревматизму. Це великий центр натурістіческого відпочинку в Південній Європі.

Якщо ви вірите в чудеса, їдьте до Чорногорії. Ця маленька країна переверне ваші уявлення про відпочинок!Розділ знаходиться в розробці...