altalt 

altalt

                                 

                                       Азовське море

  Природні ландшафти і особливості географічного розташування Азова роблять його справжнім раєм для туризму.
  Про цілющі властивості Азовського моря відомо з давніх часів, тому щороку тисячі туристів приїжджають на курорти Азовського моря на оздоровлення. Унікальний клімат, цілюще повітря, чисте море і піщані пляжі роблять відпочинок на Азовському морі ідеальним для літнього проведення часу.
  Азов - відпочинок на будь-який смак і для будь-якого віку! Цей край завжди подарує вам очікуваний відпочинок. Курорти Азовського моря готові до прийому відпочивальників у будь-яку пору року.
  Про відпочинок на узбережжі Азовського моря можна говорити нескінченно. Краще всього приїхати на Азовське море (Україна) і переконатися в цьому самостійно. Усі, хто хоч раз приїжджав на відпочинок Азовського моря (Україна), залишають тільки позитивні відгуки.

Курорти азовського моря:

Бердянськ КирилівкаПриморськ

 

                                                                             Крим


Прекрасний загар, відпочилий радісний вигляд, море вражень і спогадів - все це можна отримати і не пересікаючи кордон нашої держави.
  Крим, зі своїми неповторними містами і містечками, простим приватним сектором і новітніми готелями класу люкс. Відпочинок в Криму манить чистотою моря, оздоровчим ефектом, теплими променями південного сонця, особливим м'яким кліматом, цілющим повітрям, безліччю готелів, пансіонатів, санаторіїв і дитячих оздоровчих таборів.
  Крім того - відпочинок в Криму повний відкриттів і не лише мирських, але і духовних, сюди у пошуках натхнення відвіку з'їжджалися відомі письменники, поети, живописці і музиканти. У Криму кожен зможе вибрати собі саме той відпочинок, і те місце, яке личить лише йому. У цьому дивна властивість кримського краю!

 

Курорти Криму:

ФеодосіяСудакЄвпаторіяЯлтаСевастопольАлушта

 

                                                                             Одеса


Одеса приваблює, особливо в літній період, велику кількість туристів. М'який лікувальний клімат, піщані пляжі і тепле море характеризують Одесу як популярне місце для відпочинку і лікування. Влітку,  навіть в спекотні дні тут комфортніше ніж у прилеглих степах. По всьому узбережжю Одеси розташувалися пляжі: Лузанівка, Ланжерон, Отрада, Дельфін, Аркадія, група пляжів Великого Фонтану, Чорноморка, а також безліч пляжів санаторіїв і будинків відпочинку. Знаменитий пляж «Золотий берег», парк, величезний буковий гай знаходяться в мальовничому районі станцій Великого Фонтану. У 2005 році поруч з пляжем «Ланжерон» відкрився найбільший у країні дельфінарій.

 

Курорти Одеського побережжя:
ЗатокаКоблево Одеса