“Барвисті квіти української землі —   Легенди сиві — не згубилися в імлі.
  Вони, немов весняний первоцвіт, Духмяно квітнуть уже сотні літ...


                                   Золота Підкова Львівщини


altalt
altalt
 

 

Самбір – Львів – Золочів ПідгірціОлесько – Буськ – Самбір

  08:00(орієнтовно) Збір групи. Виїзд із Самбора

 

        Золочівський замок, споруджено у 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами. Належав у XVII-XVIII столітті магнатам Собеським і Радзивілам. На подвір'ї замку стоять пізньоренесансний Великий палац і унікальний Китайський палац із східною атрибутикою. Схожі до нього споруди можна зустріти лише у Санкт- Петербурзі та Берліні. На території замку знаходяться два дивовижні камені XIII-XV століття з написом, який ще ніхто не зміг розгадати.

         Підгорецький замок - один із найвідоміших замків України,є визначною пам'яткою пізньоренесансної архітектури, був збудований, як замок для розваг котрий вражав своєю палацовою архітектурою та самобутністю.

1635-1640 рр . Належав магнатам Жевуським. До замкового ансамблю входять - палац оточений ровами і валами, бароковий костьол 1752-1766 рр., в'їзна брама та парк XVIII століття зі старими липами.

       Олеський замок - найстаріший замок на західній Україні, що зберігся з ХІІІ століття, був резиденцією польських королів та колискою Яна ІІІ Собеського, котрий пізніше часто тут мешкав і зібрав численні твори мистецтва. У замку-музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптури, прикладного мистецтва X-XIX століть. Замок оточений мальовничим парком зі скульптурами та ставком.