Вартість туру  від 150 є
Тривалість  5 днів

                                                                                                    
 
1 день

ПОДАРУНОК! Для гостей міста оглядова пішохідна екскурсія по Львову!
23:00 Збір групи. Переїзд в Краків.

 
2 день

09:00  Оглядова екскурсія по Кракову - головна площа міста, торгові ряди Сукенніци, Маріацький Костел, Ягелонський Університет, сувенірні ринки та багато легенд і казкових розповідей. Поселення в готель.
14:30-17:30 - Екскурсія у Велічку (20 €)– знамениту соляну шахту, внесену до списку Світової   спадщини ЮНЕСКО.
19:00-22:00 Відвідання найбільшого  у Європі Аквапарку ( дит. - 10€/3год.,  для бажаючих - відвідання супермаркету REAL) Повернення в готель.

 
3 день

08:00  Сніданок у готелі. Відвідання Святині Божого Милосердя у Кракові-Лагавніках. Підняття на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті.
10:00-17:00  Екскурсія Замки Кракова та околиць (факультатив 20 євро) Переїзд в замок у Пєсковій Скалі. Серед скал юрського періоду на вапняковій горі, красується середньовічний, найкрасивіший серед лицарських замків Малопольщі, „на шляху Орлиних гнізд” - замок у Пєсковій Скалі....
Переїзд до Ойцова.  Огляд руїн замку в Ойцові.  Ми послухаємо історію замку, та оглянемо готичні ворота та башти. Переїзд до Кракова.
Екскурсія на Вавельський пагорб – Королівський замок, Дзвін, Сигізмунда, Кафедральний собор (тут проходила коронація польських королів), і королівські  гробниці. Вільний час.
На вечірню програму Вас гостинно запрошує «СК Бровар» - просторий зал ресторації в Цісарсько-Королівському стилі нагадує старовинний австрійський форт, прикрашений колекцією картин та вітражних ламп. Для справжніх цінителів пива – майстери пивовари запрошують на фірмову дегустацію. Весь процес виготовлення пива проходить на Ваших очах. Красивим завершенням вечора буде дискотека до ранку…

 
4 день

08:00  Сніданок в готелі. Виселення з номерів. Виїзд на Закопане
11:00-13:00 Пішохідна екскурсія по Закопане: «Не лише зимова столиця…». Головна вулиця – Крупувки, на якій розташовані безліч ресторанчиків, магазинів, сувенірів. Крупувки проходить практично через все місто і спускається до сувенірного ринку та підйомника на Губалувку (фунікулер).
Поселення в готель/пансіонат.
14:00 Виїзд в Недзіци. Екскурсія у замок Недзіци - один з найкращих польських замків на березі Чорстинської затоки, який надійно зберігає таємниці скарбу інків. Повернення в Закопане.
Для всіх бажаючих – вечеря в гуральській корчмі. Відчуйте колорит польської культури «на смак» (20€).

 
5 день

08:00 Сніданок. Виселення з номерів.
Переїзд в Словаччину.
ПОДАРУНОК! Відвідання Національного Парку «Словацький Рай» - і справді рай для шанувальників відпочинку на природі – ріки, озера, водоспади, печери
14:00 – виїзд на Львів
23:00 – (орієнтовно) прибуття до Львова

У вартість програми включено:
- проїзд Львів – Краків – Закопане - Словацький рай - Львів;
- проживання  у готелі 3*/пансіонаті
- сніданки;
- екскурсії згідно програми;
- супровід представника туристичної фірми;
- медичне страхування.

Додатково оплачується:

- вхідні квитки;
- факультативні екскурсії;
- при бронюванні вечері в Закопаному оплата проводиться до виїзду групи
- консульський збір Республіки Польща: