altalt
altalt

Площа: 83 600 кв. км
Населення: 2.1 млн чоловік
Столиця: Абу-Дабі
Мова: арабська
Валюта: дирхам
Час: випереджає київське на 2 години
Середня температура: взимку +24 ° С, влітку +41 ° С


Об'єднані Арабські Емірати - конфедерація еміратів, утворена 2 грудня 1971 року. Державою керують Президент, підпорядковані йому служби і уряд.
Іслам - державна релігія ОАЕ. Проте дозволені і інші релігії. Під час Рамадану мусульманам заборонено пити, їсти і палити в денний час доби. Гості країни в цей місяць повинні утриматися від куріння, їжі та вживання будь-яких напоїв у громадських місцях. У країні заборонені будь-які азартні ігри.


Клімат ОАЕ


Субтропічний, посушливий. Дощі нечасті, випадають головним чином у лютому-березні. Рівень річної норми опадів близько 13 см. Взимку в ОАЕ тепла і сонячна погода, середня температура біля +26 ° C, проте ночами взимку буває досить прохолодно, температура може опускатися до +12 ° С на узбережжі, а в пустелі і високогірних районах навіть до +5 ° C. Влітку середньоденна температура близько +45 ° C. Температура води в Перській затоці влітку перевищує +33 ° C, а взимку опускається до +16 ° C на півночі і до +22 ° C на півдні країни.

Гроші ОАЕ


Дірхам (Dirham) складається з 100 філсів. У обігу знаходяться банкноти 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 дирхам, монети 5 і 1 дирхам, 50 і 25 філсів.
1 AED = 1.1628 UAH


Традиції ОАЕ


Культура і традиції жителів ОАЕ визначаються їх релігією - ісламом. Незважаючи на досить сильні зміни в державному ладі і економіці, в устрої життя, закони Мухаммеда всі також дотримуються, як і раніше. Особливо трепетне ставлення у мусульман до п'ятикратного щоденного здійснення молитви. Час молитов змінюється день у день, тому про те, коли потрібно віддавати хвалу Аллаху, повідомляється через гучномовці з мінаретів мечетей.
Найбільш шанованими чеснотами є ввічливість і гостинність, що в поєднанні з висококласним сервісом є запорукою успіху ОАЕ серед туристів. Також шанується сім'я, яка складається не тільки з чоловіка, дружини та дітей, але також батьків подружжя і інших родичів. Особливим шанобливо ставлення до представників старшого покоління. Діти - ознака благополуччя, і чим їх більше, тим щасливіше вважається сім'я. Найбільш важливу сімейну подію - весілля, яка триває зазвичай декілька днів, супроводжуючись східними танцями та музикою.


Кухня ОАЕ


В Еміратах використовується традиційна і практично єдина для арабських країн кухня, сформована під впливом особливих природно-кліматичних і релігійних особливостей регіону. Оскільки мусульмани не їдять свинину, то в м'ясних стравах використовуються яловичина, козлятина, телятина, м'ясо птиці, риба та яйця. М'ясо часто обсмажують на розпеченій пательні без жиру, що надає йому особливого смаку. Варто спробувати м'ясо ягняти з рисом і горіхами "гузи", шашлик "тікка", традиційну арабську "шаверму" (шаурма, шаварма), котлети з баранини з травами "кустілета", знаменитий шашлик з маринованої баранини або яловичини "кебаб", баранячий " шиш-кебаб ", м'ясо із спеціями і рисом" макбус ", традиційний кебаб з рубаного м'яса" кофта ", смажені м'ясні кульки" кебе ", печеня з м'ясного асорті" мешуа-мушаккаль ", піцу" Райс ", фарширований молодою бараниною перець і багато інших, не менш оригінальних страв. Дуже популярні страви з птиці: тушкована курка з томатом, курка на пару "аль-Манді" з медом, запіканка з м'ясом курки "Харіс" (часто буває і з телятиною), рис з шматочками тушкованого м'яса курки "бірьяні-аджадж", шашлик з курки "тікка-даджадж", гостра курка "Джадж-таннурі", дуже шановане на сході перепелине м'ясо "самман" та ін Як гарнір до таких блюд використовується рис і салат зі свіжих овочів.


Визначні пам'ятки ОАЕ

Аджман


Аджман - найменший з усіх еміратів, розташований в 30 хвилинах їзди від аеропорту Дубая. Як і більшість міст північних еміратів, Аджман побудований на березі затоки, що минає вглиб узбережжя у формі літери "У". Колись Аджман був широко відомий як центр видобутку перлів і будівництва човнів. Кращий відпочинок в Аджмані знайдуть для себе ті, хто втомився від міського шуму і хоче в тиші поспілкуватися з природою, насолодитися неквапливим плином життя, що нагадує про цю країну багато століть тому. Любителям екзотики - знамениті верблюжі перегони, влаштовуються в пустелях емірату
.

Дубай

Дубай - центр туризму і торгівлі. Більшість туристів, які вирішили провести свій відпочинок в ОАЕ, вибирають саме цей емірат і це місто. Дубай з найдавніших часів прославився як "місто купців". Тут на берегах глибоководної лагуни, що розділяє сьогоднішнє поселення Дейр і Бур-Дубай, зустрічалися лицарство, які підтримували торговельні зв'язки між Месопотамією і цивілізаціями долини Інду. Вже 150 років тому Дубай вважався найважливішим портом Перської затоки. Саме тут розташовувалися найбільші в регіоні ринки. Сьогодні Дубай відомий як місце проведення міжнародних конференцій, симпозіумів та виставок.


Рас Аль Хайма

Місто Рас Аль Хайма розташований у північній частині ОАЕ, біля протоки Хормуз. Природа Рас Аль Хайма відрізняється пишною рослинністю і значними водними ресурсами. Знаменитий емірат і природними гарячими джерелами. Саме завдяки воді з'явилася можливість розвивати сільське господарство, вирощувати величезну колічетво фруктів і овочів. Зручне розташування міста зробило його важливим торговим центром з найдавніших часів.


Шарджа

Шарджа - місто не менш цікавий, ніж Дубай і Абу-Дабі. Він розташований в 10 хвилинах їзди від Дубая по багатосмуговій, сучасної трасі від Дубая. Від останнього Шарджа відділений заток Аль-Хан. У старі часи в затоці було сильна течія, вода затопляла великі території, порушуючи сполучення між двома містами. Між Шарджей і Дубаєм були два села: Абу-Хаіль, яка є зараз частиною району Дейра, і Аль-Хан - збереглася до наших днів і знаходиться біля основи затоки.