alt

Греція по праву вважається за одну з найпривабливіших країн в світі туризму і відпочинку: поєднання безлічі сприятливих чинників, таких як відмінний клімат, прекрасні географічні дані, більш ніж прийнятні ціни, а також високий рівень обслуговування—все ці ключові переваги зробили Грецію популярним туристичним напрямом. Ця, дивовижна країна, наповнена унікальними пам'ятками античних часів, знаходиться на Пелопоннеському півострові та багатьох островах, які омиваються блакитним морем. Греція омивається Егейським, Іонічним та Середземним морями. Греції належать більше 2000 різних островів, які, по більшій частині, знаходяться в Егейському морі. В Середземному морі знаходиться острів Крит. Греція має 15 000 км узбережжя, а також пишається своїми горами. Гори тут називаються Геленіди, з гірським курортом в Піндосі. Олімп — це найвища точка Греції, заввишки 2919 м над рівнем моря. Місто Олімп — це батьківщина Олімпійських ігор. Завдяки археологам тут ви можете насолодитися храмом Діа чи богині Гери.  Також відвідайте музей, стадіон чи гімназіон. Одним з самих улюблених місць для туристів є столиця Греції - Афіни. Туристи мають змогу познайомитися з такими пам’ятками, як Акрополіс чи Парфенон. Окрім Афін, туристи полюбляють Крит, Корфу, Халкідіки, Родос та інші міста, які ідеально підходять для відпустки по горящій путівці.Греція — це країна Олімпійських Ігор, демократії, філософії, всесвітньо відомої античної культури, прекрасної землі та самих приємних людей на світі. Греки завжди пишаються тим, що вони завжди мають, що запропонувати туристам для їх ідеального відпочинку. Греція — це ідеальне місце для тих, хто бажає відпочивати на пляжі та купатися в морі. Також це ідеальне місце для тих, кого цікавить історія, особливо — антична. Завдяки своїй багатій історії Греція має змогу пишається дивовижними античними пам'ятками.

 

 

Віза

 Греція входить в Шенгенську зону. Вартість оформлення візи — 35 євро.

 В Україні 3 консульських відділи — в Києві, Маріуполі і Одесі. Необхідні документи: 2 фотографії, оригінал закордонного паспорта; довідка з місця роботи про посаду і оклад на фірмовому бланку з вказівкою адреси і телефону підприємства; ксерокопія трудової книжки, завірена «живим» друком підприємства; довідка з банку, підтверджуюча наявність рахунку з вказівкою суми на ньому (не менше $1500), рух грошей на рахунку, або тревел чеки (8 днів — $1500). Цю довідку можна замінити ксерокопією документа нерухомості, що належить вам; анкетні дані; ксерокопія свідоцтва про шлюб; ксерокопія свідоцтва про народження дитини; якщо дитина їде з одним з батьків, нотаріальний дозвіл від другого батька і оригінал його закордонного паспорта (якщо немає закордонного паспорта, то — внутрішній); ксерокопія внутрішнього паспорта; якщо їде один з подружжя, необхідно показати і паспорт іншого.

  Термін оформлення візи— від 14 робочих днів. Візи під чартерну програму оформляються за 7 днів.


Гроші

 Банки працюють в буденні дні з 8:00 до 14:00 (в п'ятницю до 13:30). Деякі банки в районах крупних туристичних центрів — з 15:00 до 21:00. У вихідні і в дні національних свят всі банки закриті. Наявну валюту можна обмінювати тільки в банках або обмінних пунктах (стягується податок 1-2%), а також в спеціальних секціях поштових відділень. Готелі, крупні турцентри і супермаркети приймають кредитні картки основних міжнародних платіжних систем, часто з нарахуванням комісійних 3-5%.

Готелі

 Готелі в Греції класифікуються не за зірками, а по категоріях: Deluxe, А, В і С. Готелі категорії Deluxe умовно відповідають 5*, А — 4*, В —3*, а З —2*. Під «екскурсіонку» зазвичай пропонуються готелі категорій В і С — прості, але чисті, зі всім необхідним устаткуванням в номерах.Басейни з прісною і морською водою є майже в кожному готелі. Кондиціонери в готелях 2* і 3* працюють по певному графіку залежно від погодних умов.


Клімат

 Субтропічний середземноморський. Літо сухе і жарке, температура в липні-серпні +25-28 °С (нерідко піднімається до 40-45 °С). Зима м'яка і відносно дощова, в січні — 4-12 ˚С. Самий сприятливий час для поїздки в Грецію— це кінець марта— середина червня або початок вересня — кінець жовтня.

Їжа

 Грецька кухня — це, насамперед, оливки, сирий фета, вино, а також багато овочів, морепродуктів і м'яса. Все щедро приправлено оливковим маслом, соком лимона, рігані і спеціями — чебрецем, м'ятою і розмарином. Баранина або телятина служать основою більшості грецьких страв, свинина і птах використовуються рідко. Перші страви не дуже популярні. З традиційних напоїв — міцна гаряча кава. Ресторани і таверни працюють щодня з 12:30 до 16:30 і з 19:00 до 00:30. Деякі ресторани, які розміщені в туристичних районах, працюють без перерви з 12:00 до 1:00. Частина ресторанів швидкого живлення працює цілодобово, частина без перерви з 7:30 до 1:00. Парадокс, але острівна країна Греція бідна рибою. Егейськоє море малопродуктивне, тому риба тут дорожча за м'ясо.

Пляжі

 Пляжі Греції просторі, чисті і в переважній більшості — піщані. Всі пляжі муніципальні. Шезлонги і парасольки можна орендувати за додаткову плату.

Афіни

 Столиця Греції Афіни — це, перш за все, екскурсії. Знайомство з культурою Стародавньої Еллади і сучасним устроєм життя мегаполісу можна сумістити з дуже якісним пляжним відпочинком в численних курортних городках і селищах в околицях Афін.

П-ів Халкидіки

 Півострів Халкидіки розташований на північно-східному побережжі моря Егейського на південь від Салоників нагадує тризубець. Три кінці тризубця — це півострови Кассандра, Ситонія і Агион-Орос (Афон). Халкидіки — один з самих екологічно чистих і популярних курортів Греції. Він підходить як для спокійного сімейного відпочинку, так і для любителів активного і пляжного відпочинку.

 

  П-ів Кассандра

  Півострів Кассандра, щонайближче розташований до Салонік, є самим густонаселеним. Тут розташовані найпопулярніші курорти Греції і зосереджена основна кількість готелів різних категорій. Побережжя курорту протягнулося всього лише на 50 км в довжину і 15 км завширшки. Омиваний кристально чистими водами моря Егейського, мис Кассандра розташував на собі прекрасні бухти з піщаним пляжем і живописними зеленими горбами. Основна кількість готелів різних категорій зосереджена саме тут.

 П-ів Ситонія

 На відміну від світської і галасливої Кассандри, цей курорт пропонує тихіший відпочинок на природі і самі відокремлені пляжі на всьому морі Егейськом. Він славиться фешенебельними готелями з висококласним сервісом з різноманітним спортивним і духовним відпочинком.

П-ів Афон

 Територія цього гірського півострова розподілена між 20 розташованими на нім монастирями. Для православних всього світу Афон — одне з головних святих місць. На Афоні, по стародавньому патеріку, купання і загоряння заборонені. У разі порушення цієї норми може бути анулюваний дозвіл на перебування на півострові.

П-ів Пеллопонес

 Великий півострів, розташований на півдні Греції, який із заходу омивається водами Іонічного, а на південному сході — Егейського Морів.

 Острів Евія

 Острів Евія витягнутий уздовж північного побережжя Аттіки в морі Егейськом і сполучений з материком 14-метровим мостом. Проливши, через який перекинутий цей міст, є своєрідною визначною пам'яткою: вода в нім міняє напрям течії кілька разів в день.

На Евію їдуть, перш за все, щоб відпочити на курорті Терми Сила. Його унікальність полягає в тому, що на цій території ось вже 3000 років б'ють джерела цілющої води з невеликим змістом лікувального радону. Мінеральні води Терми Сила є ідеальними для лікування ревматичних захворювань, гінекологічних і ендокринологічних порушень, хвороб серцево-судинної системи. Відпочинок на Евії підходить тим, хто хоче провести його в тиші і спокої.

Острів Кріт

 Кріт — найбільший з островів Греції, знаходиться в центрі Середземного моря і омивається чотирма морями: Егейським, Крітським, Лівійським і Іонічним. Сонце на Кріті тепле, але не печеня, а море приголомшливої краси. Острів вражає різноманітністю пейзажів. Глибокі ущелини змінялися бухтами з синяво-зеленою, кристально чистою морською водою і білим піском пляжів, нескінченні оливкові рощи— чагарниками фінікових пальм. Пляжі на острові піщані і галечні. Любителів історії чекає екскурсійна програма: у столиці Кріта Іракліоне є археологічний і істо-річеський музеї, візантійський монастир Моні Кардіотіса, палац-лабіринт царя Міноса, візантійські церкви, Білі гори західного побережжя, Кносський палац із знаменитими фресками, венеціанська фортеця в Ретімнон, мечеть Янітша Моши в Хане, будинок художника Ель Греко в селі Фоделе, пещера, де народився бог Зевс.За розвагами можна відправитися в іракліонський аквапарк площею 4 тис. кв.м. В численних ресторанчика туристам пропонують блюда національної кухні, горілку «раки», вина, музику і танці.

Острів Родос

 Родос — крупний туристичний центр з шикарними пляжами, фешенебельними готелями і розважальними закладами на будь-який смак. Ресторани і таверни острова славляться кухнею з рибними блюдами. Але є на острові і тихі малолюдні містечка для любителів самоти і спокійного відпочинку і насамперед — для сімей з дітьми. Постійний морський бриз і прохолода морських глибин пом'якшують жару в самий розпал літа. Пляжі Ліндоса переповнені і дуже дорогі, тому краще поїхати в Лардос Бей, де починається безперервний 15-кілометровий пляж, покритий крупним піском, який доходить до зеленого курорту Йен-наді і тягнеться за ним. Родос заслужив на репутацію молодіжного курорту.

Острів Міконос

 Острів Міконос входить до складу архіпелагу, що знаходиться в центральній і південній частині моря Егейського. 2200 острівців утворюють кільце (грецький «Киклос»). Тут збереглася космополітична атмосфера, яка дає туристам відчуття повної свободи. На цьому острові дозволяються крайнощі в поведінці.

Острів Кос

 Острів Кос знаходиться в центрі додеканезського комплексу в Егейському морі (Dodecanese перекладається з грецького як «дванадцять островів»). Острів розташований на північний схід від Родоса, на південний схід від континентальної Греції і є третім по величині після Родоса і Карпатоса.
Відпочинок на Косі можна рекомендувати любителям природної краси, неспішному острівному життю. Втім, тут є всі умови для молодіжного і спортивного відпочинку


Острів Корфу

Острів Корфу (Керкира) — одне з красивих місць в Греції, найпівнічніший острів Іонічного моря розташований на захід від центральної частини материкової Греції і від Албанії. Острів Корфу вважається за вельми популярний в середовищі європейської аристократії. Це ідеальне місце для спокійного сімейного і елітного відпочинку, а також для любителів спорту. Острів знаменитий своїми оливковими гаями і цитрусовими садами. Корфу — найзеленіший зі всіх грецьких островів.