altaltaltalt 

Румунія - це країна величних замків, середньовічних міст, великих можливостей для піших турів і з прекрасною дикою природою. Взимку тут рай для любителів недорогого відпочинку і лижного спорту. Румунія ще не розпещена Європою, але щосили прагне до цього, а поки цього не сталося тут можна добре і недорого провести час.

Сучасна історія Румунії настільки ж відома, як і стара легенда про Дракулу: звіряче панування диктатора Миколи Чеушеску закінчилося в 1989, але країну все ще мучить бідність і політична нестабільність. І все ж Румунія з задоволенням приймає відвідувачів, пропонуючи прекрасні тури і зовсім іншу культурну програму, ніж ви зможете знайти в будь-якому іншому місці Європи

Румунія має форму овалу і є третьою за величиною країною в Східній Європі після Росії та України. Вона знаходиться на березі Чорного моря і за годинниковою стрілкою, починаючи з півдня, розділяє межі з Болгарією, Сербією і Чорногорією, Угорщиною, Україною і Молдовою. Покриті лісами Карпати займають одну третину території Румунії; друга третина покрита горбами і плато, на яких розкинулися сади і виноградники, а що залишилася третина віддана родючій рівнині, де ростуть хлібні злаки, овочі і трави.

У Карпатах ростуть найчистіші і не зіпсовані ліси в Європі, вони багаті на бук, платан, клен, тополь і березу. Якщо ви прихильник екологічного туризму, то гори стануть ідеальним місцем для вашого відпочинку. У Карпатах зареєстровано приблизно 1350 різновидів квітів, включаючи жовтий мак і Едельвейс. На території Румунії знаходиться 13 національних парків, включаючи гори Ретезат в Карпатах, і більше ніж 500 заповідників.

Якщо люди не процвітали під час правління Чеушеску, так це робили ведмеді! Чеушеску особливо опікувався про ці звірів, заборонив полювання на ведмедів, і, в результаті, Карпати тепер є батьківщиною 60% ведмедів у Європі. Там живе приблизно 40% вовків Європи і 35% рисей, а так само олені, дикі борів, борсуки, олені, лисиці, зелені дятли, сойки і сіра сова. Взимку в Румунії мешкає половина всесвітнього кількості красногрудих гусей. Захищена дельта Дунаю привертає їх найбільшою кількістю очерету в світі.

У Румунії безліч цікавих місць, які варто відвідати під час відпочинку. 

Бразіл

Оточений зеленими пагорбами Трансільванії, Бразил - одне з найбільш відвідуваних місць в Румунії. Тут відбулася перша громадська опозиція режиму Чеушеску в 1987, коли тисячі робітників вийшли на демонстрацію в протест різкого нормування кількості їжі. У відповідь війська Чеушеску розігнали робітників, а троє були вбиті. Після цього порції їжі були різко скорочені.

Центр Бразова - середньовічний саксонський місто - осередок привабливості міста. Там знаходиться Чорна церква, яка є найбільшою готичною церквою від Відня до Стамбула. Більшість людей зупиняються в Бразове, щоб здійснити тури до сусідніх пам'яток, а особливо - до замку Дракали, що знаходиться в 30 км на південь від міста.

Sighisoara

Sighisoara - це насправді другий Бразилії, але більш красивий і менш гордий, ніж його знаменитий близнюк. У цьому місті в кращому вигляді збереглися середньовічні будівлі, більшість з яких оточене легендами про Дракулу, який власне і тягнуть сюди на відпочинок туристів. Тут ви знайдете будинок Дракали - середньовічну цитадель, яка була місцем народження Влада Цепеш.

Інші достойні пам'ятки в стінах цитаделі - це каплиця, музей історії, і церква домініканського монастиря, який був головною лютеранською церквою саксонців у 1566. Сходи на 172 сходинки веде до готичної церкви на пагорбі.

Узбережжя Чорного моря

В Іспанії це - Бенідорм, в Австралії - це Голд-Кост, а в Румунії - пісок, море, сонце і романтика - це чорноморське узбережжя. Констанца - найбільший порт Румунії і другий за величиною місто країни, є головним транспортним центром на узбережжі Чорного моря і брамою до інших курортів.

Пляжі в місті брудні і переповнені, але саме місто дуже мальовничий і має декілька чудових музеїв. Якщо ви любитель повалятися на переповненому пляжі під ревучу поп-музику, то відправляйтеся на відпочинок краще на пляжі готелів.

Тімізоара

Тімізоара, в області Банату поблизу від угорського кордону, є відомим на весь світ місцем зародження революції 1989 року. На цвинтарі цього міста ви знайдете безліч меморіальних плит тим людям, які померли в боротьбі за краще майбутнє. Так само такі плити інкрустовані в стіни на вулицях прямо в місті. Біля таких пам'ятників досі лежать свіжі квіти.

Реформістська церква Токес - точка займання революції, знаходиться на півдні від міського центру - одне з місць, гідних вашої уваги на відпочинку. Інші головні визначні пам'ятки включають в себе римсько-католицький собор і сербський православний собор, які знаходяться в самому центрі міста на протилежних сторонах Piata Unirii - самої мальовничій площі Тімізоари.